image
iletişim hattı

0332 342 42 18 - 342 40 18

e-posta adresi

bilgi@pressanmakine.com.tr export@pressanmakine.com.tr

image

     HİDROLİK PRES SAN. TiC. LTD. ŞTi.

    1980 yılında kurulan firmamız kuruluşundan bu yana güncel gelişmeleri takip eden ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde yeni bir bakış açısının öncüsü olmuştur. Yönetim anlayışının merkez noktasını oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” PRESSAN HİDROLİK Pres San. Tic. Ltd. Şti. yatırımlarının da ölçüsüdür. Şu an 2.500 m² lik kapalı alana sahip, Hidrolik Pres üretiminde sektördeki seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

    Üretimini gerçekleştirdiği sınırsız değişik modelde makineleri ve size özel çözümleri ile en iyi ve kaliteliyi sunmaktadır.

    Birçok ülkeye ihraç edilen presler, yurt içi ve yurt dışındaki seçkin sanayi kuruluşlarında da kullanılarak üretimine özel ölçü ve özelliklerde hidrolik pres makineleri imal ederek devam etmektedir.

    Hidrolik pres makineleri yüksek basınca dayanıklı sağlamlıkta, işlevsel özelliklerini uzun süre yitirmeyen, uluslararası ve yerli, kaliteli malzemeler kullanılarak, estetik ve ekonomik faktörler ön planda tutularak profesyonel kadrosuyla kaliteden ödün vermeden üretilmektedir. 

    Gövde ve tüm parçalarda yüksek emniyet önlemleri alınmıştır. Sağlamlık ve dayanıklılığın yanısıra kolay montaj ve demontaj unsurları da düşünülmüştür. 

    PRESSAN HİDROLİK kurulduğu günden beri hidrolik pres makineleri, tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrası servis hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi temel ilke alarak;  “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” ön planda tutmaktadır. 

    PRESSAN HİDROLİK olarak hedefimize ulaşmak için gerekli kaynakları sağlayarak ve çalışanlarımızı eğiterek, iyileştirmeyi sürekli kılmaya çalışmaktayız.